Fali kereszt felirattal Jézus

Nincs értékelés Ugrás az értékeléshez
Márka: drevko

A Jézus feliratú kereszt a falon a hit és a szeretet erőteljes szimbóluma, amely egyedülálló lelki dimenziót és békés légkört hoz otthonába. Válassza ki ennek a csodálatos dekorációnak a színét otthonába.

Méret kiválasztása
Kép színe
A választott változat nem áll rendelkezésre. Választott paraméterek visszaállítása.
Elérhetőség Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Változat kiválasztása
Kód: 270014S-B 270014S-C 270014S-A 270014S-P 270014S-DJ 270014S-BB 270014S-S 270014S-DS 270014S-O 270014M-B 270014M-C 270014M-A 270014M-P 270014M-DJ 270014M-BB 270014M-S 270014M-DS 270014M-O 270014L-B 270014L-C 270014L-A 270014L-P 270014L-DJ 270014L-BB 270014L-S 270014L-DS 270014L-O 270014XL-B 270014XL-C 270014XL-A 270014XL-P 270014XL-DJ 270014XL-BB 270014XL-S 270014XL-DS 270014XL-O Változat kiválasztása
4 490 Ft 4 490 Ft 4 490 Ft 4 490 Ft 4 490 Ft 4 490 Ft 4 490 Ft 4 490 Ft 4 490 Ft 7 390 Ft 7 390 Ft 7 390 Ft 7 390 Ft 7 390 Ft 7 390 Ft 7 390 Ft 7 390 Ft 7 390 Ft 10 980 Ft 10 980 Ft 10 980 Ft 10 980 Ft 10 980 Ft 10 980 Ft 10 980 Ft 10 980 Ft 10 980 Ft 16 790 Ft 16 790 Ft 16 790 Ft 16 790 Ft 16 790 Ft 16 790 Ft 16 790 Ft 16 790 Ft 16 790 Ft 4 490 Ft-tól 3 535 Ft ÁFA nélkül 3 535 Ft ÁFA nélkül 3 535 Ft ÁFA nélkül 3 535 Ft ÁFA nélkül 3 535 Ft ÁFA nélkül 3 535 Ft ÁFA nélkül 3 535 Ft ÁFA nélkül 3 535 Ft ÁFA nélkül 3 535 Ft ÁFA nélkül 5 819 Ft ÁFA nélkül 5 819 Ft ÁFA nélkül 5 819 Ft ÁFA nélkül 5 819 Ft ÁFA nélkül 5 819 Ft ÁFA nélkül 5 819 Ft ÁFA nélkül 5 819 Ft ÁFA nélkül 5 819 Ft ÁFA nélkül 5 819 Ft ÁFA nélkül 8 646 Ft ÁFA nélkül 8 646 Ft ÁFA nélkül 8 646 Ft ÁFA nélkül 8 646 Ft ÁFA nélkül 8 646 Ft ÁFA nélkül 8 646 Ft ÁFA nélkül 8 646 Ft ÁFA nélkül 8 646 Ft ÁFA nélkül 8 646 Ft ÁFA nélkül 13 220 Ft ÁFA nélkül 13 220 Ft ÁFA nélkül 13 220 Ft ÁFA nélkül 13 220 Ft ÁFA nélkül 13 220 Ft ÁFA nélkül 13 220 Ft ÁFA nélkül 13 220 Ft ÁFA nélkül 13 220 Ft ÁFA nélkül 13 220 Ft ÁFA nélkül 3 535 Ft-tól ÁFA nélkül Egységár:
Fali kereszt felirattal Jézus
Nincs értékelés Ugrás az értékeléshez
Márka: drevko

Fa kereszt felirattal Jézus

A hívők számára készítettük ezt az eredeti kereszt dekorációt, amelyben Jézus neve is szerepel. A kereszt nemcsak a hit megfelelő kifejezése, hanem egy elegáns kiegészítő is, amely minden belső teret az inspiráció és a lelki béke helyévé alakít.

A kép előnyei

  • Beltéri dekoráció ökológiai anyagból.
  • Környezetbarát anyag.
  • 3 mm vastag anyag.
  • Egyedi termék méretre szabva.
  • Több méret közül választhat.

A kép méretei

  • 32,5 x 19 cm
  • 44,5 x 26,5 cm
  • 65 x 38,5 cm
  • 89 x 53 cm

A termék teljes mérete kissé eltérhet, legfeljebb 2-3 mm-rel.

Minőségi és időtálló anyag

A termék 3 mm vastag HDF lapból készült, amely kellően erős és ellenáll a sérüléseknek. Biztos lehet benne, hogy a dekoráció sok éven át szépíteni fogja belső tereit. A műanyag fóliából készült falmatricákkal ellentétben ízléses és nem tolakodó 3D hatást kelt a falon. Bármilyen dekorációt választhat - az ár mindegyik esetében azonos.

A HDF lap egy nagy sűrűségű farostlemez (High Density Fiberboard). Műgyantával átitatott farostokból áll (leggyakrabban lucfenyőből és erdei fenyőből), amelyeket fűthető présben, száraz eljárással összepréselnek. A HDF természetes és egészségbarát anyag, amely megfelel az E1 kibocsátási osztály kritériumainak.

Az összeszereléssel mindenki elbír

A termék felszerelése egyszerű, és elvégezhető anélkül, hogy a falba kellene fúrni. A dekoráció könnyedén felhelyezhető acélszegek vagy kétoldalas habszalag segítségével (a szerelési anyagokat itt találod). Egyszerűen ragassza a szalagot a termék hátoldalára, majd helyezze fel a dekorációt az előre kijelölt helyre. Bonyolultabb elrendezések esetén sablont is mellékelünk, amely segíti a gyors és pontos felszerelést.

Nagyobb dekorációk esetén javasoljuk más, megfelelőbb rögzítési mód előzetes megfontolását – például szegek, kampók vagy szerelési ragasztó használatát. A stabilitás függ a fal vagy vakolat típusától és állapotától, a hőmérséklettől, valamint a megfelelő rögzítési eljárás betartásától. Nem vállalunk felelősséget a szerelési anyagok meghibásodásából eredő dekorációs károkért.

Tovább olvas: Hogy ragasszuk fel a dekorációt a falra

Kiegészítő paraméterek

Kategória: Szimbólumok és jelek
Magasság (cm): 89, 65, 44,5, 32,5
Szélesség (cm): 53, 38,5, 26,5, 19
Vastagság: 3 mm
Motívum: Vallás
Alkatrészek száma: Egyrészes
Forma: Atípusos
Elhelyezés: Nappali, Hálószoba, Folyosó, Iroda
Személyre szabás: Nem
Anyag: HDF
Kép típusa: Fa

Termékértékelés

Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

Ezt a mezőt ne töltse ki:

Mennyire vagy elégedett ezzel a terméket? Válassz 1 és 5 csillagos értékelések között, ahol az 1 a legrosszabb, az 5 pedig a legjobb értékelés.

Az elküldéssel elfogadja a személyes adatok védelmének feltételeit.

Beszélgetés

Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

Ezt a mezőt ne töltse ki:

Biztonsági ellenőrzés

Az elküldéssel elfogadja a személyes adatok védelmének feltételeit.

Hasonló termékek

Matrica A szerelem szimbóluma (Kép mérete 89 x 139 cm, Kép színe Szürke)
11 190 Ft-tól
270018S-A
SZK címere falra (Kép mérete 65 x 52 cm, Kép színe Szürke)
7 460 Ft-tól
270004S-A
Falikép Szívek keretben (Kép mérete 25,5 x 65 cm, Kép színe Szürke)
11 290 Ft-tól
270020S-A
Fali kereszt (Kép mérete 65 x 33,5 cm, Kép színe Szürke)
Fali kereszt
Raktáron
5 590 Ft-tól
270010S-A
Matrica gótikus kereszt (Kép mérete 65 x 40,5 cm, Kép színe Szürke)
5 060 Ft-tól
270011S-A
Fa fali kereszt (Kép mérete 40 x 18 cm, Kép színe Szürke)
3 270 Ft-tól
270008S-A
Om szimbólum (Kép mérete 33,5 x 32,5 cm, Kép színe Szürke)
Om szimbólum
Raktáron
9 500 Ft-tól
270005S-A