Matrica gótikus kereszt

Nincs értékelés Ugrás az értékeléshez
Márka: drevko

A gótikus keresztet ábrázoló dekoratív matrica belső tereinek kiegészítője, amely mély spirituális jelentést és esztétikát kölcsönöz a keresztény szimbolizmusnak.

Méret kiválasztása
Kép színe
A választott változat nem áll rendelkezésre. Választott paraméterek visszaállítása.
Elérhetőség Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Változat kiválasztása
Kód: 270011S-B 270011S-C 270011S-A 270011S-P 270011S-DJ 270011S-BB 270011S-S 270011S-DS 270011S-O 270011M-B 270011M-C 270011M-A 270011M-P 270011M-DJ 270011M-BB 270011M-S 270011M-DS 270011M-O 270011L-B 270011L-C 270011L-A 270011L-P 270011L-DJ 270011L-BB 270011L-S 270011L-DS 270011L-O 270011XL-B 270011XL-C 270011XL-A 270011XL-P 270011XL-DJ 270011XL-BB 270011XL-S 270011XL-DS 270011XL-O Változat kiválasztása
5 070 Ft 5 070 Ft 5 070 Ft 5 070 Ft 5 070 Ft 5 070 Ft 5 070 Ft 5 070 Ft 5 070 Ft 7 980 Ft 7 980 Ft 7 980 Ft 7 980 Ft 7 980 Ft 7 980 Ft 7 980 Ft 7 980 Ft 7 980 Ft 10 890 Ft 10 890 Ft 10 890 Ft 10 890 Ft 10 890 Ft 10 890 Ft 10 890 Ft 10 890 Ft 10 890 Ft 15 110 Ft 15 110 Ft 15 110 Ft 15 110 Ft 15 110 Ft 15 110 Ft 15 110 Ft 15 110 Ft 15 110 Ft 5 070 Ft-tól 3 992 Ft ÁFA nélkül 3 992 Ft ÁFA nélkül 3 992 Ft ÁFA nélkül 3 992 Ft ÁFA nélkül 3 992 Ft ÁFA nélkül 3 992 Ft ÁFA nélkül 3 992 Ft ÁFA nélkül 3 992 Ft ÁFA nélkül 3 992 Ft ÁFA nélkül 6 283 Ft ÁFA nélkül 6 283 Ft ÁFA nélkül 6 283 Ft ÁFA nélkül 6 283 Ft ÁFA nélkül 6 283 Ft ÁFA nélkül 6 283 Ft ÁFA nélkül 6 283 Ft ÁFA nélkül 6 283 Ft ÁFA nélkül 6 283 Ft ÁFA nélkül 8 575 Ft ÁFA nélkül 8 575 Ft ÁFA nélkül 8 575 Ft ÁFA nélkül 8 575 Ft ÁFA nélkül 8 575 Ft ÁFA nélkül 8 575 Ft ÁFA nélkül 8 575 Ft ÁFA nélkül 8 575 Ft ÁFA nélkül 8 575 Ft ÁFA nélkül 11 898 Ft ÁFA nélkül 11 898 Ft ÁFA nélkül 11 898 Ft ÁFA nélkül 11 898 Ft ÁFA nélkül 11 898 Ft ÁFA nélkül 11 898 Ft ÁFA nélkül 11 898 Ft ÁFA nélkül 11 898 Ft ÁFA nélkül 11 898 Ft ÁFA nélkül 3 992 Ft-tól ÁFA nélkül Egységár:
Matrica gótikus kereszt
Nincs értékelés Ugrás az értékeléshez
Márka: drevko

Fali fa gótikus kereszt

Egyszerűen megmunkált kereszt, kiváló minőségű anyagból, amely szépen illeszkedik az Ön belső terébe. Egyszerűen felhelyezhető a falakra, és gótikus kialakítása a történelem, a miszticizmus és a hit árnyalatát kölcsözni a térnek. Tökéletes mindazok számára, akik elegáns spirituális szimbólumot szeretnének illeszteni otthonukba vagy istentiszteleti helyükbe.

A kép előnyei

  • A drevkonál gyártva, környezetbarát módon.
  • Erős és ellenálló anyag.
  • 3 mm vastag anyag.
  • Több méret közül választhat.
  • Széles színválaszték.

A kép méretei

  • 25 x 15,5 cm
  • 32,5 x 20,5 cm
  • 44,5 x 28 cm
  • 65 x 40,5 cm

A termék teljes mérete kissé eltérhet, legfeljebb 2-3 mm-rel.

Szilárd és időtálló anyag

A termék 3 mm vastag HDF lapból készült, amely kellően erős és ellenáll a sérüléseknek. Biztos lehet benne, hogy a dekoráció sok éven át szépíteni fogja belső tereit. A műanyag fóliából készült falmatricákkal ellentétben ízléses és nem tolakodó 3D hatást kelt a falon. Bármilyen dekorációt választhat - az ár mindegyik esetében azonos.

A HDF lap egy nagy sűrűségű farostlemez (High Density Fiberboard). Műgyantával átitatott farostokból áll (leggyakrabban lucfenyőből és erdei fenyőből), amelyeket fűthető présben, száraz eljárással összepréselnek. A HDF természetes és egészségbarát anyag, amely megfelel az E1 kibocsátási osztály kritériumainak.

Az összeszereléssel mindenki elbír

A termék felszerelése egyszerű, és elvégezhető anélkül, hogy a falba kellene fúrni. A dekoráció könnyedén felhelyezhető acélszegek vagy kétoldalas habszalag segítségével (a szerelési anyagokat itt találod). Egyszerűen ragassza a szalagot a termék hátoldalára, majd helyezze fel a dekorációt az előre kijelölt helyre. Bonyolultabb elrendezések esetén sablont is mellékelünk, amely segíti a gyors és pontos felszerelést.

Nagyobb dekorációk esetén javasoljuk más, megfelelőbb rögzítési mód előzetes megfontolását – például szegek, kampók vagy szerelési ragasztó használatát. A stabilitás függ a fal vagy vakolat típusától és állapotától, a hőmérséklettől, valamint a megfelelő rögzítési eljárás betartásától. Nem vállalunk felelősséget a szerelési anyagok meghibásodásából eredő dekorációs károkért.

Tovább olvas: Hogy ragasszuk fel a dekorációt a falra

Kiegészítő paraméterek

Kategória: Szimbólumok és jelek
Magasság (cm): 65, 44,5, 32,5, 25
Szélesség (cm): 20,5, 28, 40,5, 15,5
Vastagság: 3 mm
Motívum: Vallás
Alkatrészek száma: Egyrészes
Forma: Atípusos
Elhelyezés: Nappali, Hálószoba, Folyosó, Iroda
Személyre szabás: Nem
Anyag: HDF
Kép típusa: Fa

Termékértékelés

Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

Ezt a mezőt ne töltse ki:

Mennyire vagy elégedett ezzel a terméket? Válassz 1 és 5 csillagos értékelések között, ahol az 1 a legrosszabb, az 5 pedig a legjobb értékelés.

Az elküldéssel elfogadja a személyes adatok védelmének feltételeit.

Beszélgetés

Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

Ezt a mezőt ne töltse ki:

Biztonsági ellenőrzés

Az elküldéssel elfogadja a személyes adatok védelmének feltételeit.

Hasonló termékek

4 őselem - tűz, víz, föld és levegő (Kép mérete 89 x 89,5 cm, Kép színe Szürke) 200001S-A
SZK címere falra (Kép mérete 65 x 52 cm, Kép színe Szürke)
7 470 Ft-tól
270004S-A
Om szimbólum (Kép mérete 33,5 x 32,5 cm, Kép színe Szürke)
Om szimbólum
Raktáron
9 510 Ft-tól
270005S-A
Fali kereszt (Kép mérete 65 x 33,5 cm, Kép színe Szürke)
Fali kereszt
Raktáron
5 600 Ft-tól
270010S-A
WC jelzés (Kép mérete 11 x 6 cm, Kép színe Szürke)
WC jelzés
Raktáron
3 700 Ft
270001S-A
Matrica Vészkijárat / EXIT (Kép mérete 12,5 x 22,5 cm, Kép színe Szürke) 270007S-A
Fali kereszt felirattal Jézus (Kép mérete 89 x 53 cm, Kép színe Szürke)
4 490 Ft-tól
270014S-A