Falmatrica Életfa Újjászületés

Nincs értékelés Ugrás az értékeléshez
Márka: drevko

A fa Életfa egy inspiráló és megnyugtató szimbólumot ábrázol, amely túlmutat a világ minden vallásán és kultúráján. Annak köszönhetően, hogy ötvözi az ősi jelentést a modern dizájnnal, ideális bármilyen stílusban díszített belső térbe. 

 

Méret kiválasztása
Kép színe
A választott változat nem áll rendelkezésre. Választott paraméterek visszaállítása.
Elérhetőség Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Változat kiválasztása
Kód: 120002S-B 120002S-C 120002S-A 120002S-P 120002S-DJ 120002S-BB 120002S-S 120002S-DS 120002S-O 120002M-B 120002M-C 120002M-A 120002M-P 120002M-DJ 120002M-BB 120002M-S 120002M-DS 120002M-O 120002L-B 120002L-C 120002L-A 120002L-P 120002L-DJ 120002L-BB 120002L-S 120002L-DS 120002L-O 120002XL-B 120002XL-C 120002XL-A 120002XL-P 120002XL-DJ 120002XL-BB 120002XL-S 120002XL-DS 120002XL-O Változat kiválasztása
11 250 Ft 11 250 Ft 11 250 Ft 11 250 Ft 11 250 Ft 11 250 Ft 11 250 Ft 11 250 Ft 11 250 Ft 16 350 Ft 16 350 Ft 16 350 Ft 16 350 Ft 16 350 Ft 16 350 Ft 16 350 Ft 16 350 Ft 16 350 Ft 24 000 Ft 24 000 Ft 24 000 Ft 24 000 Ft 24 000 Ft 24 000 Ft 24 000 Ft 24 000 Ft 24 000 Ft 32 030 Ft 32 030 Ft 32 030 Ft 32 030 Ft 32 030 Ft 32 030 Ft 32 030 Ft 32 030 Ft 32 030 Ft 11 250 Ft-tól 8 858 Ft ÁFA nélkül 8 858 Ft ÁFA nélkül 8 858 Ft ÁFA nélkül 8 858 Ft ÁFA nélkül 8 858 Ft ÁFA nélkül 8 858 Ft ÁFA nélkül 8 858 Ft ÁFA nélkül 8 858 Ft ÁFA nélkül 8 858 Ft ÁFA nélkül 12 874 Ft ÁFA nélkül 12 874 Ft ÁFA nélkül 12 874 Ft ÁFA nélkül 12 874 Ft ÁFA nélkül 12 874 Ft ÁFA nélkül 12 874 Ft ÁFA nélkül 12 874 Ft ÁFA nélkül 12 874 Ft ÁFA nélkül 12 874 Ft ÁFA nélkül 18 898 Ft ÁFA nélkül 18 898 Ft ÁFA nélkül 18 898 Ft ÁFA nélkül 18 898 Ft ÁFA nélkül 18 898 Ft ÁFA nélkül 18 898 Ft ÁFA nélkül 18 898 Ft ÁFA nélkül 18 898 Ft ÁFA nélkül 18 898 Ft ÁFA nélkül 25 220 Ft ÁFA nélkül 25 220 Ft ÁFA nélkül 25 220 Ft ÁFA nélkül 25 220 Ft ÁFA nélkül 25 220 Ft ÁFA nélkül 25 220 Ft ÁFA nélkül 25 220 Ft ÁFA nélkül 25 220 Ft ÁFA nélkül 25 220 Ft ÁFA nélkül 8 858 Ft-tól ÁFA nélkül Egységár:
Falmatrica Életfa Újjászületés
Nincs értékelés Ugrás az értékeléshez
Márka: drevko

Fa falmatrica Életfa Újjászületés

Tegye különlegessé hálószobáját, nappaliját, étkezőjét vagy előszobáját egy fa fali dekorációval, amely tematikusan ábrázolja az Életfát. A népszerű motívum félköríves fakoronát ábrázol, díszesen csavart ágakkal, központi törzsével és mélyre nyúló gyökereivel. Az érdekes kép különféle szimbólumokat rejt, például az újjászületés, a béke és a stabilitás szimbólumát.

A kép előnyei

  • A drevko.hu-nál gyártva.
  • 4 méret közül választhat.
  • 3 mm vastag anyag.
  • Összeszerelési anyag az árban.
  • Több színváltozat is elérhető.

A kép méretei

  • 33 x 32,5 cm
  • 45 x 44,5 cm
  • 66 x 65 cm
  • 89 x 88 cm

A termék teljes mérete kissé eltérhet, összesen maximum 2-3 mm-t.

A minőségi anyag évekig tart

A termék 3 mm vastag HDF lapból készült, amely kellően erős és ellenáll a sérüléseknek. Biztos lehet benne, hogy a dekoráció sok éven át szépíteni fogja belső tereit. A műanyag fóliából készült falmatricákkal ellentétben ízléses és nem tolakodó 3D hatást kelt a falon. Bármilyen dekorációt választhat - az ár mindegyik esetében azonos.

A HDF lap egy nagy sűrűségű farostlemez (High Density Fiberboard). Műgyantával átitatott farostokból áll (leggyakrabban lucfenyőből és erdei fenyőből), amelyeket fűthető présben, száraz eljárással összepréselnek. A HDF természetes és egészségbarát anyag, amely megfelel az E1 kibocsátási osztály kritériumainak.

Az összeszereléssel mindenki elbír

A termék felszerelése egyszerű, és elvégezhető anélkül, hogy a falba kellene fúrni. A dekoráció könnyedén felhelyezhető acélszegek vagy kétoldalas habszalag segítségével (a szerelési anyagokat itt találod). Egyszerűen ragassza a szalagot a termék hátoldalára, majd helyezze fel a dekorációt az előre kijelölt helyre. Bonyolultabb elrendezések esetén sablont is mellékelünk, amely segíti a gyors és pontos felszerelést.

Nagyobb dekorációk esetén javasoljuk más, megfelelőbb rögzítési mód előzetes megfontolását – például szegek, kampók vagy szerelési ragasztó használatát. A stabilitás függ a fal vagy vakolat típusától és állapotától, a hőmérséklettől, valamint a megfelelő rögzítési eljárás betartásától. Nem vállalunk felelősséget a szerelési anyagok meghibásodásából eredő dekorációs károkért.

Tovább olvas: Hogy ragasszuk fel a dekorációt a falra

Kiegészítő paraméterek

Kategória: Fali életfák
Magasság (cm): 89, 45, 33, 66
Szélesség (cm): 65, 44,5, 32,5, 88
Vastagság: 3 mm
Motívum: Fa, Művészi
Alkatrészek száma: Egyrészes
Forma: Atípusos
Elhelyezés: Nappali, Hálószoba, Folyosó, Iroda
Személyre szabás: Nem
Anyag: HDF
Kép típusa: Fa

Termékértékelés

Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

Ezt a mezőt ne töltse ki:

Mennyire vagy elégedett ezzel a terméket? Válassz 1 és 5 csillagos értékelések között, ahol az 1 a legrosszabb, az 5 pedig a legjobb értékelés.

Az elküldéssel elfogadja a személyes adatok védelmének feltételeit.

Beszélgetés

Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

Ezt a mezőt ne töltse ki:

Biztonsági ellenőrzés

Az elküldéssel elfogadja a személyes adatok védelmének feltételeit.

Hasonló termékek

Fakép Életfa Megfontoltság (Kép mérete 20 x 20 cm, Kép színe Szürke)
6 960 Ft-tól
120017XS-A
Kerek Életfa Stabilitás (Felületkezelés Matt, Kép mérete 33,5 x 33,5 cm)
8 700 Ft-tól
UV-120036XS-M
Fa Életfa Szerelem (Kép mérete 20 x 19,5 cm, Kép színe Szürke)
6 950 Ft-tól
120026XS-A
Fakép Életfa Egység és kapcsolat (Kép mérete 20 x 20 cm, Kép színe Szürke) 120013XS-A
Kör alakú kép Virágzó fa (Kép mérete 89 x 89 cm, Kép színe Szürke)
11 240 Ft-tól
500047S-A
Kör alakú életfa szimbiózis (Felületkezelés Matt, Kép mérete 32,5 x 33,5 cm)
8 640 Ft-tól
UV-120002XS-M
Kerek Életfa Felszín (Felületkezelés Matt, Kép mérete 33,5 x 32,5 cm)
8 640 Ft-tól
UV-120016XS-M
Matrica Fa Jin és jang (Kép mérete 32,5 x 32,5 cm, Kép színe Szürke)
11 240 Ft-tól
600039S-A