Falikép Pár a természetben

Nincs értékelés Ugrás az értékeléshez
Márka: drevko

Szeret időnként kirándulni a párjával? Akassza fel ezt a fából készült képet a falára, és emlékeztesse magát a kalandokkal töltött gyönyörű pillanatokra. Több méret és szín közül választhat.

Méret kiválasztása
Kép színe
A választott változat nem áll rendelkezésre. Választott paraméterek visszaállítása.
Elérhetőség Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Raktáron Változat kiválasztása
Kód: 170068XS-B 170068XS-C 170068XS-A 170068XS-P 170068XS-DJ 170068XS-BB 170068XS-S 170068XS-DS 170068XS-O 170068S-B 170068S-C 170068S-A 170068S-P 170068S-DJ 170068S-BB 170068S-S 170068S-DS 170068S-O 170068M-B 170068M-C 170068M-A 170068M-P 170068M-DJ 170068M-BB 170068M-S 170068M-DS 170068M-O 170068L-B 170068L-C 170068L-A 170068L-P 170068L-DJ 170068L-BB 170068L-S 170068L-DS 170068L-O 170068XL-B 170068XL-C 170068XL-A 170068XL-P 170068XL-DJ 170068XL-BB 170068XL-S 170068XL-DS 170068XL-O Változat kiválasztása
7 990 Ft 7 990 Ft 7 990 Ft 7 990 Ft 7 990 Ft 7 990 Ft 7 990 Ft 7 990 Ft 7 990 Ft 10 950 Ft 10 950 Ft 10 950 Ft 10 950 Ft 10 950 Ft 10 950 Ft 10 950 Ft 10 950 Ft 10 950 Ft 15 960 Ft 15 960 Ft 15 960 Ft 15 960 Ft 15 960 Ft 15 960 Ft 15 960 Ft 15 960 Ft 15 960 Ft 23 600 Ft 23 600 Ft 23 600 Ft 23 600 Ft 23 600 Ft 23 600 Ft 23 600 Ft 23 600 Ft 23 600 Ft 32 020 Ft 32 020 Ft 32 020 Ft 32 020 Ft 32 020 Ft 32 020 Ft 32 020 Ft 32 020 Ft 32 020 Ft 7 990 Ft-tól 6 291 Ft ÁFA nélkül 6 291 Ft ÁFA nélkül 6 291 Ft ÁFA nélkül 6 291 Ft ÁFA nélkül 6 291 Ft ÁFA nélkül 6 291 Ft ÁFA nélkül 6 291 Ft ÁFA nélkül 6 291 Ft ÁFA nélkül 6 291 Ft ÁFA nélkül 8 622 Ft ÁFA nélkül 8 622 Ft ÁFA nélkül 8 622 Ft ÁFA nélkül 8 622 Ft ÁFA nélkül 8 622 Ft ÁFA nélkül 8 622 Ft ÁFA nélkül 8 622 Ft ÁFA nélkül 8 622 Ft ÁFA nélkül 8 622 Ft ÁFA nélkül 12 567 Ft ÁFA nélkül 12 567 Ft ÁFA nélkül 12 567 Ft ÁFA nélkül 12 567 Ft ÁFA nélkül 12 567 Ft ÁFA nélkül 12 567 Ft ÁFA nélkül 12 567 Ft ÁFA nélkül 12 567 Ft ÁFA nélkül 12 567 Ft ÁFA nélkül 18 583 Ft ÁFA nélkül 18 583 Ft ÁFA nélkül 18 583 Ft ÁFA nélkül 18 583 Ft ÁFA nélkül 18 583 Ft ÁFA nélkül 18 583 Ft ÁFA nélkül 18 583 Ft ÁFA nélkül 18 583 Ft ÁFA nélkül 18 583 Ft ÁFA nélkül 25 213 Ft ÁFA nélkül 25 213 Ft ÁFA nélkül 25 213 Ft ÁFA nélkül 25 213 Ft ÁFA nélkül 25 213 Ft ÁFA nélkül 25 213 Ft ÁFA nélkül 25 213 Ft ÁFA nélkül 25 213 Ft ÁFA nélkül 25 213 Ft ÁFA nélkül 6 291 Ft-tól ÁFA nélkül Egységár:
Falikép Pár a természetben
Nincs értékelés Ugrás az értékeléshez
Márka: drevko

Falmatrica Pár a természetben

A Pár a természetben című kép azt a pillanatot örökíti meg, amikor egy pár hűséges négylábú barátja kíséretében felfedezi a természet szépségét. Függetlenül attól, hogy egy vagy több túrán vett részt, ez a kép emlékeztetni fogja mindazokra az élményekre, amelyeket a párjával együtt átélt a közös túrázás során.

A termék előnyei

  • Környezetbarát anyag.
  • Tartós, 100%-ban természetes anyag.
  • 3D hatás a falra helyezést követően.
  • Több méret közül választhat.
  • Válassza ki az ön számára ideális színt.

A kép méretei

  • 36,5 x 44,5 cm
  • 44,5 x 54 cm
  • 65 x 79 cm
  • 89 x 108,5 cm

A termék teljes mérete kissé eltérhet, legfeljebb 2-3 mm-rel.

Minőségi és időtálló anyag

A termék 3 mm vastag HDF lapból készült, amely kellően erős és ellenáll a sérüléseknek. Biztos lehet benne, hogy a dekoráció sok éven át szépíteni fogja belső tereit. A műanyag fóliából készült falmatricákkal ellentétben ízléses és nem tolakodó 3D hatást kelt a falon. Bármilyen dekorációt választhat - az ár mindegyik esetében azonos.

A HDF lap egy nagy sűrűségű farostlemez (High Density Fiberboard). Műgyantával átitatott farostokból áll (leggyakrabban lucfenyőből és erdei fenyőből), amelyeket fűthető présben, száraz eljárással összepréselnek. A HDF természetes és egészségbarát anyag, amely megfelel az E1 kibocsátási osztály kritériumainak.

Az összeszereléssel mindenki elbír

A termék felszerelése egyszerű, és elvégezhető anélkül, hogy a falba kellene fúrni. A dekoráció könnyedén felhelyezhető acélszegek vagy kétoldalas habszalag segítségével (a szerelési anyagokat itt találod). Egyszerűen ragassza a szalagot a termék hátoldalára, majd helyezze fel a dekorációt az előre kijelölt helyre. Bonyolultabb elrendezések esetén sablont is mellékelünk, amely segíti a gyors és pontos felszerelést.

Nagyobb dekorációk esetén javasoljuk más, megfelelőbb rögzítési mód előzetes megfontolását – például szegek, kampók vagy szerelési ragasztó használatát. A stabilitás függ a fal vagy vakolat típusától és állapotától, a hőmérséklettől, valamint a megfelelő rögzítési eljárás betartásától. Nem vállalunk felelősséget a szerelési anyagok meghibásodásából eredő dekorációs károkért.

Tovább olvas: Hogy ragasszuk fel a dekorációt a falra

Kiegészítő paraméterek

Kategória: Képek sport és szabadidő
Magasság (cm): 89, 65, 44,5, 36,5, 25,5
Szélesség (cm): 44,5, 31, 54, 79, 108,5
Vastagság: 3 mm
Motívum: Természet, Szerelem
Alkatrészek száma: Egyrészes
Forma: Atípusos
Elhelyezés: Nappali, Hálószoba, Iroda, Gyerekszoba
Személyre szabás: Nem
Anyag: HDF
Kép típusa: Fa

Termékértékelés

Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

Ezt a mezőt ne töltse ki

Mennyire vagy elégedett ezzel a terméket? Válassz 1 és 5 csillagos értékelések között, ahol az 1 a legrosszabb, az 5 pedig a legjobb értékelés.

Az elküldéssel elfogadja a személyes adatok védelmének feltételeit.

Beszélgetés

Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

Ezt a mezőt ne töltse ki

Biztonsági ellenőrzés

Az elküldéssel elfogadja a személyes adatok védelmének feltételeit.

Hasonló termékek

Fa falikép R8 Coupé (Kép mérete 18,5 x 60 cm, Kép színe Szürke)
9 060 Ft-tól
410032XS-A
Fali kép Motoros család (Kép mérete 28,5 x 45 cm, Kép színe Szürke)
8 230 Ft-tól
170060XS-A
Falmatrica Audi A7 Sportsback (Kép mérete 16,5 x 60 cm, Kép színe Szürke)
8 990 Ft-tól
410003XS-A
Modern falikép Mercedes G63 AMG (Kép mérete 24 x 60 cm, Kép színe Szürke)
9 230 Ft-tól
410004XS-A
Falikép Hegyikerékpár (Felületkezelés Matt, Kép mérete 49 x 32,5 cm)
11 820 Ft-tól
UV-170008XS-M
Fa matrica Testépítő pár (Kép mérete 28,5 x 31 cm, Kép színe Szürke)
8 040 Ft-tól
170048XS-A
Fa matrica Cross motor (Kép mérete 24,5 x 22,5cm, Kép színe Szürke)
7 870 Ft-tól
170052XS-A
57362 nastenny obraz horsky cyklista a kep merete a1 a keret szine bez ramu feluletkezeles 3d
9 280 Ft-tól
UV-170009XS-M